ABD


yanlış anladın demi la, yok yok, ahmet burak daldan söz ediyorum, herif daldan dala daldan dala atlıyor.. bu sevdiğim arkadaşı genel olarak değerlendirelim bi.


16 Haziran 1992 doğumlu ABD, ergen dünyasındaki fırtınaları dizginleyemeyen asil bir delikanlıdır, öyle bir delikanlıdır ki, twitterdan manyak ötesi vaazlar verip yargı reformunun kaçınılmaz olduğunu belirtir, ayrıca kalkıp fikir küpü tv'de ergenekon'u masaya yatıracağını söylemiş, o değilde bilgisayar masasına nası yatıracak o dosyaları merak ettim benjamin.. her neyse, sonraki sahne!


Siyasi görüşlere saygılı olmadığı için, bir blogun banner'ını kaldırır, ama kendisine gelen negatif yorumları ezip geçer, süper saygılıdır bu arkadaş.

Tevatür dergisini kurmak için çok çabalamış, kahvehaneden arkadaşlarıyla girdiği çalışma sonucu, kahve kahve dolaşıp bulmuş bu kadroyu, işte onların hanımları falan, böyle birbirlerine yazıyolar hala.
Aziz Nesin'in inanmadığı için Konya'da hiç bir yere alınmadığını övünerek söyleyen bu dergi ayrıca Konya'nın o dönem ne kadar yobaz olduğunu, dinci takımının ne kadar hayvan olduğunu açıkça gösteriyor. (asdasfdg, kendimi ahmet burak bal gibi hissettim)

Dergimizde yayımlanan yazılı ve görsel tüm materyallerin hakkı yazarına aittir. bi sorum olacaktı, abi orda görsel yok galiba?

Haa, ayrıca kendisi Taraf gazetesini ciddi ciddi okuyor, eleman balyozcu, eleman işi biliyo, eleman king, eleman inanmış !!!!1111BİRBİR

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder